Loading Events
 • Renginys pasibaigęs.

SEO pagrindai

Details

Data:
2014 04 29
Laikas:
18:30 - 21:45
Kaina:
100 Lt + PVM

Lektorius

Vladas Sapranavičius

Vieta

Viešbutis "Grata"
Vytenio g. 9/25, Vilnius
Svetainė:
http://www.gratahotel.com/lt

PROGRAMA

18:30 – 19:30 Kas yra SEO, veikimo principas, pagrindiniai faktoriai

19:30 – 20:00 Raktažodžių tyrimas

20:00 – 20:15 Kavos pertraukėlė

20:15 – 20:45 Raktažodžių tyrimas (tęsinys)

20:45 – 21:45 Konkurentų tyrimas

KAM SKIRTAS SEMINARAS

 • Interneto rinkodaros vadovams ir specialistams
 • Rinkodaros vadovams ir specialistams
 • Elektroninių verslų savininkams ir vadovams
 • IT specialistams, atsakingiems už SEO
 • Skaitmeninės rinkodaros agentūrų specialistams
 • Interneto žiniasklaidos atstovams: redaktoriams, žurnalistams
 • Visiems tinklapių savininkams ir valdytojams, norintiems padidinti nemokamą lankytojų srautą iš Google

 

DETALUS APRAŠYMAS

Seminaro metu klausytojai ne tik teoriškai pasikaustys apie SEO naudą, veikimo principus, pagrindinius veiksnius lemenčius tinklapių pozicijas Google paieškos rezultatuose, bet ir patys seminaro metu atliks jiems aktualių raktažodžių tyrimą. Be to, dalyviai atliks konkurentų tyrimą, siekdami išsiaiškinti, kas yra jų konkurentai internetinėje erdvėje bei supras, kiek stipri yra konkurencija ir kiek pastangų gali pareikalauti kova dėl nemokamo tikslinių klientų iš Google srauto.

Šis seminaras yra įvadinis. Po jo seks dar du praktiniai seminarai – apie vidinį (on-site) SEO ir išorinį (off-site) SEO. Norint iki galo suvokti, kaip reikia optimizuoti tinklapius paieškos sistemose, rekomenduojama dalyvauti visuose trijuose seminaruose.

Įvadinio vakarinio seminaro metu dalyviai sužinos, kurie faktoriai labiausiai lemia kilimą Google paieškos rezultatų sąraše. Išmoks stebėti savo tinklapių pozicijas Google bei matuoti optimizavimo teikiamą naudą Google Analytics sistemoje. Antroje dalyje, vadovaujami seminaro vedėjo, patys atliks savo verslui aktualių raktažodžių tyrimą bei pasirengs išorinei ir vidinei savo tinklapių optimizacijai paieškos sistemoms. Trečiojoje dalyje atliks savo konkurentų tyrimą, įvertins kiek pastangų reikės įdėti norint įveikti savo konkurentus kovoje už nemokamą tikslinių klientų srautą.

Kitos SEO seminarų trilogijos dalys:
Vidinis (on-site) SEO (gegužės 8 d.)
Išorinis (off-site) SEO (gegužės 27 d.)


 

 • VLADAS SAPRANAVIČIUS

  Lektorius Vladas SapranavičiusInterneto rinkodaros profesionalas su 14 metų patirtimi šioje srityje. Konsultuoja elektroninius verslus interneto rinkodaros ir verslo vystymo klausimais. Rengia ir veda seminarus, dirbtuves ir konferencijas interneto rinkodaros ir elektroninio verslo temomis. Organizuoja kasmetinę elektroninės komercijos konferenciją "El. komercija 'YY". Interneto rinkodaros patirtis kaupta įvairių rūšių elektroniniuose versluose Lietuvoje ir Rusijoje. Elektroninių verslų reklaminės kampanijos organizuotos Baltijos šalyse, V. Europoje, Rusijoje ir globaliose rinkose. 

   DAUGIAU APIE LEKTORIŲ 


 

UŽSAKYMO FORMA

 • 1 dalyvis:

 • 2 dalyvis:

 • 3 dalyvis: