Loading Events
 • Renginys pasibaigęs.

SEO dirbtuvės ne SEO specialistams Kaune

Details

Data:
2014 11 21
Laikas:
9:00 - 18:15
Kaina:
590 Lt + PVM (170,88 EUR + PVM)

Lektorius

Vladas Sapranavičius

Vieta

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai
K. Donelaičio g. 8, Kaunas Lithuania

RENGINIO PROGRAMA

08:30 – 09:00 Atvykimas, dalyvių registracija
09:00 – 11:00 Teorija apie SEO – vietoje įvado
11:00 – 11:15 Kavos pertrauka
11:15 – 13:15 SEO tyrimas (savo ir konkurentų tinklapių)
13:15 – 14:00 Pietūs
14:00 – 16:00 Vidinė svetainės optimizacija (on-site SEO)
16:00 – 16:15 Kavos pertrauka
16:15 – 18:15 Išorinė svetainės optimizacija (off-site SEO)

KAM SKIRTAS SEMINARAS

 • Rinkodaros vadovams ir specialistams
 • Interneto rinkodaros vadovams ir specialistams
 • Elektroninių parduotuvių savininkams, vadovams
 • Skaitmeninių agentūrų specialistams
 • Internetinių produktų vadybininkams
 • Tinklapių kūrėjams, programuotojams
 • Tinklapių savininkams
 • Darbuotojams, atsakingiems už įmonės tinklapį

DETALUS APRAŠYMAS

Kartojame puikiai pasisekusį Kaune renginį. Tai praktinės SEO (search engine optimization – optimizavimas paieškos sistemoms) dirbtuvės (workshop) ne SEO specialistams, bet rinkodarininkams, verslininkams ir tinklapių kūrėjams, kurie nori patys įsigilinti į visą SEO procesą ir išmokti patys atlikti SEO tyrimą bei optimizuoti savo svetainę paieškos sistemoms.  Programoje įtrauktas tiek vidinis (on-site), tiek išorinis (off-site) optimizavimas. Po renginio dalyviai sugebės patys optimizuoti svetaines, o neturintys tam laiko arba noro, žinos ką galima išsireikalauti iš firmų, optimizuojančių klientų svetaines.
Renginio dalyviai, vadovaujami lektoriaus – SEO specialisto, patys renginyje optimizuos savo tinklapius. Todėl visi dalyvaujantys turėtų atsinešti savo kompiuterius, galinčius prisijungti prie bevielio interneto tinklo (Wi-Fi).

Į kainą įskaičiuotas vienos dienos seminaras, pietūs ir kavos pertraukos.

Užpildykite anketą, esančią žemiau ir mes su jumis susisieksime!

Vietų skaičius – 20.

Seminaro dalyviams bus išduoti pažymėjimai bei dalomoji medžiaga.

Raštu įspėjus apie neatvykimą anksčiau kaip prieš 2 d. iki seminaro – grąžinami visi iš anksto sumokėti pinigai. Neatvykus į seminarą ir raštu iš anksto apie tai neįspėjus – pinigai negrąžinami.

Platesnė informacija el. paštu vladas@webconsulting.lt, tel. (8 650) 77378.

Jūsų registraciją patvirtinsime atsiųsdami el. paštu sąskaitą išankstiniam apmokėjimui

 

Dirbtuvių dalyvių atsiliepimai

“SEO dirbtuvės – įdomiausia ir labiausiai atsipirkusi investicija į mokymus – sekančią dieną po dirbtuvių ėmėmės darbų, kurių rezultatus jau galime išmatuoti. Tai tikrai toks renginys, kurį galima rekomenduoti visiems.”

Tadas Jeršovas, UAB „Lukla“ vadovas

„SEO dirbtuvės buvo vienas iš aktualiausių, naudingiausių ir labiausiai patikusių mokymų šiais metais. Atvykdami turėjome teorinį pagrindą, tačiau šios dirbtuvės aiškiai ir suprantamai parodė kaip įmonė gali matyti, matuoti ir kontroliuoti SEO rangovų atliekamus veiksmus. Bet kurioje įmonėje turi būti bent kažkiek apie tai suprantantis žmogus, o tam gali pakakti ir vienų tokių SEO dirbtuvių.“

Mindaugas Skersys, UAB „Jaukurai“ Rinkodaros projektų vadovas

„Jūsų organizuotos SEO dirbtuvės buvo vienas iš nedaugeliu renginių, kuomet lektoriai noriai dalinosi savo know-how neturėdami baimės, kad bus atiminėjama jų duona.
Informacijos, net ir nepirma karta susidūrusiems su SEO, buvo tikrai daug, nuo pakankamai paprastos ir nesudėtingos, iki tokios kuri buvo aiški tik tam tikrų specifinių žinių turintiems, tačiau viskas buvo pateikta aiškiai ir struktūruotai. Seminaro metu labai šauniai kiekvienam pagelbėjo papildoma komanda tiek pastabomis, tiek praktine pagalba.
Rekomenduoju kiekvienam kuris nors karta yra kūręs ir/ar palaiko bent vieną internetinę svetinę.“

Evaldas Dargužas, VRS WPI žiniasklaidos agentūros direktorius

„SEO dirbtuvės pateisino mano lūkesčius 100%. Ypatingai naudingas buvo praktinis seminaras. Nors šiek tiek žinių jau turėjau, bet seminare daug kas tapo aiškiau, suprantamiau. Sukauptomis žiniomis sėkmingai naudojuosi reklamuodamas savo internetinę parduotuvę.“

Viktoras Bobinas, UAB „Floristas“ (florisima.lt) direktorius


 • VLADAS SAPRANAVIČIUS

  Lektorius Vladas SapranavičiusInterneto rinkodaros profesionalas su 14 metų patirtimi šioje srityje. Konsultuoja elektroninius verslus interneto rinkodaros ir verslo vystymo klausimais. Rengia ir veda seminarus, dirbtuves ir konferencijas interneto rinkodaros ir elektroninio verslo temomis. Organizuoja kasmetinę elektroninės komercijos konferenciją "El. komercija 'YY". Interneto rinkodaros patirtis kaupta įvairių rūšių elektroniniuose versluose Lietuvoje ir Rusijoje. Elektroninių verslų reklaminės kampanijos organizuotos Baltijos šalyse, V. Europoje, Rusijoje ir globaliose rinkose. 

   DAUGIAU APIE LEKTORIŲ 


UŽSAKYMO FORMA

 • 1 dalyvis:

 • 2 dalyvis:

 • 3 dalyvis: