Loading Events
 • Renginys pasibaigęs.

Google Adwords seminaras Klaipėdoje

Details

Pradžia:
2014 11 24 10:00
Pabaiga:
2014 11 26 14:00
Kaina:
650 Lt + PVM (188,25 EUR + PVM)

Lektorius

Rokas Golcas

Vieta

Viešbutis “Amberton Klaipėda”
Naujojo sodo g. 1, Klaipėda Lithuania

Seminaro privalumai:

 •  Išmoksite patys kurti ir optimizuoti kampanijas
 • Susipažinsite su visai būtinais įrankiais
 • Gausite užduotis atlikti namuose, kad įtvirtintumėte žinias
 • Maksimalus dėmesys dalyviams (grupės iki 10 žmonių).

Trukmė: 3 dienos po 4 valandas – lapkričio 24-26 dienomis nuo 10 iki 14 val.

Į kainą įskaičiuota: trijų dienų seminaras, seminaro vedėjo knyga apie „Google Adwords“ (50 Lt vertės) ir 150 Lt vertės Google Adwords kuponas.

KAM SKIRTAS SEMINARAS

 • Interneto rinkodaros vadovams ir specialistams
 • Rinkodaros vadovams ir specialistams
 • Smulkių elektroninių verslų savininkams ir vadovams
 • Skaitmeninės rinkodaros agentūrų specialistams
 • Visiems tinklapių savininkams ir valdytojams, norintiems išmokti patiems prižiūrėti savo Google Adwords paskyrą

Trumpa seminaro programos apžvalga

 Įžanga į reklamą su Google AdWords
Pradžioje aptarsime kas yra Google AdWords reklama, kaip vartotojai ieško, sužinosime kuo skiriasi organiniai paieškų rezultatai nuo mokamų. Taip pat pakalbėsime apie Paieškos tinklą ir Vaizdinės reklamos tinklą bei jų skirtumus.

 AdWord paskyros struktūra
Sužinosite kaip tinkamai pasirinkti ir sukurti savo kampanijų struktūra, ir kaip ji palengvina kampanijų optimizavimą. Teisinga struktūra yra AdWords kampanijų pamatas ir gali sutaupyti jūsų išlaidas.

Kaip teisingai pasirinkti raktinius žodžius
Kalbėsime apie raktinių žodžių atitiktys, aptarsime įrankius, kurie padės atsirinkti raktinius žodžius. Sužinosite kaip teisingai pridėti raktinius žodžius, kad jie turėtų didžiausią efektyvumą.

 Kaip sukurti gerą skelbimą
Skelbimai yra tai ką mato vartotojas, tad nuo jų priklauso ar vartotojas susidomės. Aptarsime daug įvairių būdų kaip parašyti efektyvų skelbimą ant kurio vartotojai spaudžia.

Nukreipimo puslapio strategijos
Raktiniai žodžiai ir skelbimai yra tik dalis visos kampanijos. Nuo to kur vartotojas pateks paspaudęs skelbimą priklauso jo tolimesni veiksmai. Aptarsime kaip išvengti klaidų ir parinkti geriausius puslapius.

 Kokybės balas
Apie kokybės balą dažnai visi nutyli, nes jis gali būti painus. Sužinosite kas yra kokybės balą, ir kaip jį išnaudoti analizuojant savo kampanijas.

 Kampanijų optimizavimas paspaudimams arba konversijoms
Aptarsime įvairias strategijas kaip padidinti paspaudimus arba konversijas. Išmoksite naudotis AdWords konversijų optimizavimo priemone. Taip pat aptarsime kiekvieno iš dalyvių konversijas, kaip jas nustatyti ir įvertinti.

 Pakartotinė rinkodara (remarketingas)
Sužinosite kas yra remarketingas ir kaip išnaudoti jį didinat svetainės lankytojus ar pardavimus. Aptarsime kokias klaidas daro net ir didžiausios įmonės ir kaip jų išvengti.

 

Dalyvių atsiliepimai:

Mokymai buvo tikrai naudingi, nors ir su Adwords teko dirbti anksčiau. Labai patiko praktinės užduotis ir namų darbai, bei jų detali analizė. Ačiū už atsakytus klausimus.
Dovylė, Wood Work For Inventor

Visa pateikta info, naudinga, glausta ir tuo pačiu išsami. PDF knyga- didelis privalumas! All in all, seminaras laaaabai naudingas! Ačiū!
Greta | www.pakalne.lt

Norėjau padėkoti už tikrai informatyvius ir naudingus kūrsus. Man tikrai patiko, kad viskas buvo paremta pavyzdžiais, viskas atrodo daug aiškiau. Labai gerai, kad buvo maža auditorija.
Alina | UAB “Porektus”

Iki šių kursų nieko nežinojau apie Google Adwords reklamavimosi galimybes, todėl į kursus ėjau su nedideliu nerimu – ar pavyks įsisavinti dėstomą medžiagą? Tačiau nuo pat pradžių šios mano mintys užsimiršo – Roko dėstoma medžiaga buvo pateikiama labai aiškiai ir suprantamai, sudėtingesnėse vietose perklausiant kiekvieno, ar suprato. Labai patiko, jog nemažai laiko buvo skirta kampanijų rezultatų analizei ir jų optimizavimui. Palyginus išlaidas, kurias patyriau su įmonių, teikiančių Google[…]

Rekomenduoju visiems mąstantiems apie reklamavimąsi Google Adwords priemonėmis. Jei ne patys tai darysite, tai bent žinosite ko pareikalauti iš kompanijų, teiksiančių šias paslaugas jums.
Saulius | UAB “Farmarkesa”

 Kursais esu patenkinta, viskas buvo išdėstoma aiškiai, paprastai, suprantamai. Iki kursų mažai žinojau apie Google Adwords, tad kursų metu sužinojau naujų naudingų dalykų.
Nastia | www.egalanterija.lt

Registruokitės jau dabar užpildydami anketą žemiau ir gaukite nuolaidą!

 


 • ROKAS GOLCAS

  Lektorius Rokas Golcas

  Sertifikuotas Google Adwords bei Analytics profesionalas su 7 metų patirtimi. Rokas konsultuoja Google Adwords bei web-analitikos klausimais tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų, veda individualius bei grupinius seminarus šiomis temomis. Web-analitikos magistro studijas Rokas baigė JAV, vadovaujamas vienų žinomiausių analitikų pasaulyje. Be to, jis yra knygos „AdWords reklama: sėkmingos pradžios gidas“ autorius.

  DAUGIAU APIE LEKTORIŲ


 

UŽSAKYMO FORMA

 • 1 dalyvis:

 • 2 dalyvis:

 • 3 dalyvis: