Webakademijos lektorius

Rokas Golcas

Vedami seminarai:

Rokas Golcas – sertifikuotas Google Adwords bei Analytics profesionalas su 7 metų patirtimi. Rokas konsultuoja Google Adwords bei web-analitikos klausimais tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų, veda individualius bei grupinius seminarus šiomis temomis. Web-analitikos magistro studijas Rokas baigė JAV, vadovaujamas vienų žinomiausių analitikų pasaulyje. Be to, jis yra knygos “AdWords reklama: sėkmingos pradžios gidas” autorius.

Šiuo metu Rokas padeda JAV kompanijoms Modnique ir Bidz.com siekti paieškos rinkodaros (SEM) ir analitikos aukštumų globalioje rinkoje.

Prieš tai Rokas keletą metų dirbo prie bendravimo ir pažinčių portalo vystymo Europos šalyse. Šiuo metu portalas sulaukia daugiau nei 30 mln. parodymų per mėnesį. Buvo atsakingas ne tik už vartotojų pritraukimo strategijas, bet ir už visą svetainės funkcionalumą ir dizainą.
Roko sugalvota ir kartu su komanda įgyvendinta pramoginė aplikacija “Gym Babes” buvo parsisiųsta daugiau nei 1 mln. kartų. UK Apple Apstore ši aplikacija savaitę puikavosi  nemokamų aplikacijų tope, aplenkdama Facebook’ą.
Rokas  buvo ir socialinio tinklo “Ututi.lt” valdybos narys. Šiuo metu socialinis tinklapis sėkmingai integruotas į kelis Lietuvos universitetus.