• Ramunė Norkutė

  Ramunė Norkutė

  Ramunė Norkutė yra UAB "Idea Code" vadovė ir geros naudotojų patirties (angl. user experience) konsultantė, dirbanti su programinės įrangos ir mobilių programėlių tinkamumo naudotojams užtikrinimu. Ramunė dalyvauja privataus ir viešojo sektoriaus projektuose nuo produkto idėjos kūrimo iki detalaus techninio jos įgyvendinimo: analizuoja naudotojų poreikius ir įgūdžius, projektuoja naudotojo sąsajas, tikrina dizaino patogumą, atlieka naudotojo sąsajų patogumo vertinimus, naudotojų testavimus, veda mokymus.
 • Rokas Golcas

  Rokas Golcas

  Rokas Golcas - sertifikuotas Google Adwords bei Analytics profesionalas su 7 metų patirtimi. Rokas konsultuoja Google Adwords bei web-analitikos klausimais tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų, veda individualius bei grupinius seminarus šiomis temomis. Web-analitikos magistro studijas Rokas baigė JAV, vadovaujamas vienų žinomiausių analitikų pasaulyje. Be to, jis yra knygos "AdWords reklama: sėkmingos pradžios gidas" autorius.
 • Vladas Sapranavičius

  Vladas Sapranavičius

  Vladas Sapranavičius veda seminarus, dirbtuves ir konferencijas interneto rinkodaros bei elektroninės komercijos temomis.